Dans Bölümü

TRakyaDans.com

Sosyal Dans Eğitimi, içerik olarak Salsa, Cha Cha, Bachata, Tango, Oryantal, Hip-Hop, Folklörik Dansları içermektedir. Eğitim süresi en az 3 ay olmak üzere, amaca göre değişmektedir. Katılımcılar dilerse Profesyonel Dans Eğitim programına da geçebilmektedir. Haftada 2 gün olarak yapılan grup dersleri, eğlenceli bir ortamda konusunda uzman, sertifikalı, profesyonel ve ödüllü dans hocaları tarafından yapılmaktadır.

Sosyal Dans Eğitimi içerik olarak stresten uzaklaşma, sosyal bir çevre kazanma ve dans geceleri, iş toplantıları ve diğer aktivitelerde başlangıç-orta seviyede dans edebilmeyi amaçlamaktadır.


 

 

reklam_dugun_dansiEvliliğe İlk Adım

Hayatlarını birleştirmeye hazırlanan yeni çiftlere yönelik ilk dans eğitimi. Çiftler isterlerse kendileri getirdikleri müziğe yada bizlerin önereceği ortak bir müzik üzerinde kareografinin yapılması ve genel dans kurallarını içeren bir dans eğitim programıdır. Çiftlerin en az 6 ders saati alması uygun görülmektedir. Ayrıca yaşadığımız tecrübelere göre, ilk dansın eğitimine çiftler düğünden en az 2 ay öncesinden başlanmalıdır. Bu süre daha önce dans dersi almış ve almamış kişilere göre değişkenlik göstermektedir

Çiftlerin haricinde talebe göre bireysel olarak da düğün, nişan veya diğer kutlamalarda yöresel folklorik dansların (dağmat halayı, roman, oryantal, karşılama, sirtaki, Zeybek, harmandalı vb.,) eğitimleri de verilmektedir.

Yeni çiftler için aile kurmak adlı yazı dizisini okudunuz mu?

 

Bireysel / Çift / Özel Gruplar


 


Ve diğer dans programları için tıklayınız...